aaenmontoya96

Huawei'nin amiral gemisi P serisinin 1'den fazla modele sahip olması bekleniyor. Ekranlar, önceki modellerden daha büyük ekran konumuna sahip olacağından, Huawei P20 serisinin tam ekran görüntülerini göstermek için faydalı olacaklar. Öyle olsa bile, kameralar akşam saatlerinde fotoğraf çekerken beklentiler konusunda çok küçük bir beklenti vardı. Huawei'nin özel kamera özellikleriyle devam edebilirim, ancak birkaç günlüğüne telefonla çalışmanın gerçekten yararlı olup olmadığını yargılamak zor.

Huawei P20 Lite, orta sınıf segmentte Vivo V9 ve OPPO F7 ile yarışıyor. Askeri düşme, Airy-Shield kılıfını darbe emici TPE ve çizilmeye karşı dayanıklı TPU malzemesini nihai şok koruması için birleştirdi. Dava, bu davaya özdeş bir tarza sahiptir, ancak buna eşit koruma seviyesi sunar.

Bir Huawei amiral gemisi, P20 Pro'nun ideal akıllı telefonlarına ve bugüne kadarki en güzel hallerine rağmen, 'gösteriş' değerinde bir teklif sunmayacaktır. Aynı zamanda Apple'ın iPhone'u piyasaya sürdüğü göz önüne alındığında gittikçe yaygınlaşan aynı 'çentik' değerine de sahip. Bu, telefonun yakın-çerçevesiz-maliyetli tasarımının bir sonucudur. 

Huawei, Huawei P20 Pro ve P20 Lite final ayının piyasaya sürülmesi ile bir yıl sonra hemen Hindistan'a geri dönme seçeneği yaptı. 
 huawei p20 kılıf  'nin Akıllı Pil yönetimi teknolojisi, pil ömrünü uzatır ve cihazın gücünü daha uzun süre korur.

Gökyüzünü tanıyabiliyor ve bunu çim ve çiçek için de aynı şeyleri savunuyor, bir belgeden alınan metin, makbuz veya fatura otomatik olarak kırpılıyor ve buna göre kaydediliyor. Portre modu, yakın çekim modunda makro mod öğelerinin sadece algılanmasını ve doğru sahneyi ayarlamasını sağlıyor. Ama görünüşe göre AI, pişirme tarzını algılayabilmesi için çok akıllıca, bize söylendi.

Yeni Huawei telefonlarını test ettiğimde beni asla etkilemez. Huawei P20 Pro, akıllı telefonlarından olağanüstü DSLR benzeri fotoğraf verimi seçenler için tasarlanan harika bir akıllı telefon. Ve telefonu şarj etmek gerektiğinde, SuperCharge özelliği pili yaklaşık 60 dakika içinde% 1'den% 100'e çıkardı. Ne yazık ki, P20 Pro kablosuz şarjı desteklemiyor.

Go to here: http://www.baktit.info/huaweiden-p20-pro-p20-ve-p20-liteye-ozel-kilif/

Statistics

  • Times In the Spotlight: 0
  • Badges: 1
  • Gold Blingees: 0
  • Silver Blingees: 0
  • Stamp Contributions: 0
  • Postcard Contributions: 0
 
 
 
 
 

Would you like to comment?

Join Blingee (for a free account),
Login (if you are already a member).

My Gifts

AaenMontoya96 doesn't have any Blingee Gifts. Be the first to give AaenMontoya96 a Gift!

My Challenge Trophies

AaenMontoya96 doesn't have any Challenge Trophies. Find or Create a Challenge now!